REKLAMA
REKLAMA

Zrób ozdobę świąteczną

SANOK / PODKARPACIE. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Burmistrz Miasta Sanoka serdecznie zaprasza uczestników projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Miasta Sanoka” do wzięcia udziału w świątecznej akcji promocyjnej.

Akcja ma na celu integrację uczestników projektu oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności manualnych.  Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą aktywnie i twórczo przygotować się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Poszukiwanie inspiracji jest możliwe dzięki otrzymanym, w ramach ww. projektu  komputerom z dostępem do Internetu.

Efektem finalnym akcji będzie choinka przystrojona ozdobami świątecznymi wykonanymi przez uczestników projektu. Zachęcamy wszystkich uczestników projektu do dostarczenia własnoręcznie wykonanej ozdoby świątecznej, która upiększy specjalnie przygotowaną choinkę projektową w Urzędzie Miasta w Sanoku. Ozdoby można przynosić od 17 do 19 grudnia do Biura Projektu, mieszczącego się w Sanoku przy ul. Mickiewicza 29, p. 214.

Należy wspomnieć, że projekt „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu” od samego początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród sanoczan. Na jego realizację władze miasta Sanoka zdobyły dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013 „Dotacje na Innowacje” „Inwestujemy w Waszą przyszłość”.

Każdy uczestnik projektu, który przyniesie własnoręcznie wykonaną ozdobę świąteczną otrzyma prezent.

11-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook