REKLAMA
REKLAMA

„V Festiwal Kultur – Otwarcie Bieszczadzkiego Lata” (ZDJĘCIA)

BALIGRÓD / PODKARPACIE. W pierwszy weekend lipca na stadionie sportowym w Baligrodzie odbyła się impreza pn. „V Festiwal Kultur – Otwarcie Bieszczadzkiego Lata”. Była to piąta z sześciu imprez jakie odbywają się w Gminie Baligród na przestrzeni dwóch lat

, dzięki realizacji projektu „Inwestycje i turystyka – szansą na dynamiczny rozwój gmin z województw Polski Wschodniej”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

Galeria zdjęć na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Galeria zdjęć na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Zarówno w pierwszym jak i w drugim dniu festiwalu organizatorzy przygotowali szereg ciekawych atrakcji. Były zawody sportowe dla rodzin, program rekreacyjny i artystyczny dla dzieci, koncerty zespołów folklorystycznych, biesiadnych i tanecznych. Gościem honorowym festiwalu była Gmina Grajewo, partner w realizowanym projekcie. Zespół wokalno – instrumentalny, zespół tańca ludowego, grupa wokalno – taneczna oraz grupa kabaretowa z Gminy Grajewo, zaprezentowały swój dorobek kulturalny.

Dodatkowymi  atrakcjami imprezy były: dmuchany plac zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz rzemieślnicze połączone z pokazami i warsztatami. Festiwal trwał do późnych godzin nocnych.

Już dziś serdecznie zapraszamy na VI edycję „Festiwalu kultur”, który odbędzie się w Baligrodzie w dniach 26 – 27 lipca br.

materiały nadesłane

14-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)