REKLAMA
REKLAMA

„V Festiwal Kultur – Otwarcie Bieszczadzkiego Lata” (ZDJĘCIA)

BALIGRÓD / PODKARPACIE. W pierwszy weekend lipca na stadionie sportowym w Baligrodzie odbyła się impreza pn. „V Festiwal Kultur – Otwarcie Bieszczadzkiego Lata”. Była to piąta z sześciu imprez jakie odbywają się w Gminie Baligród na przestrzeni dwóch lat

, dzięki realizacji projektu „Inwestycje i turystyka – szansą na dynamiczny rozwój gmin z województw Polski Wschodniej”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

Galeria zdjęć na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Galeria zdjęć na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Zarówno w pierwszym jak i w drugim dniu festiwalu organizatorzy przygotowali szereg ciekawych atrakcji. Były zawody sportowe dla rodzin, program rekreacyjny i artystyczny dla dzieci, koncerty zespołów folklorystycznych, biesiadnych i tanecznych. Gościem honorowym festiwalu była Gmina Grajewo, partner w realizowanym projekcie. Zespół wokalno – instrumentalny, zespół tańca ludowego, grupa wokalno – taneczna oraz grupa kabaretowa z Gminy Grajewo, zaprezentowały swój dorobek kulturalny.

Dodatkowymi  atrakcjami imprezy były: dmuchany plac zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz rzemieślnicze połączone z pokazami i warsztatami. Festiwal trwał do późnych godzin nocnych.

Już dziś serdecznie zapraszamy na VI edycję „Festiwalu kultur”, który odbędzie się w Baligrodzie w dniach 26 – 27 lipca br.

materiały nadesłane

14-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)