REKLAMA
PBS Dydnia
REKLAMA

5-letnia Marcelinka walczy z chorobą. ,,Każda pomoc da nam możliwość dalszej walki z chorobą”

JAĆMIERZ / PODKARPACIE. Marcelina Ostrowska urodziła się 30 kwietnia 2009 r. Mieszka z rodzicami w miejscowości Jaćmierz położonej w Gminie Zarszyn w woj. podkarpackim. Dziewczynka jest pod stałą opieką ortopedyczną ze względu na zespół wad wrodzonych tj. ektrodaktylię obu stóp i agenezję palców I-IV obu rąk.

Z powodu przerostu migdałka gardłowego i migdałków podniebiennych pozostaje pod kontrolą Poradni Laryngologicznej.

7 marca 2014 r. z powodu wysokiej gorączki oraz nasilonego kataru została przyjęta na Oddział Dziecięcy Szpitala Specjalistycznego w Sanoku, gdzie stwierdzono zapalenie płuc a dwie doby później  objawy porażenia  nerwu twarzowego lewego, osłabienie siły mięśniowej lewej ręki oraz zaburzenia chodu. Dziecko przetransportowane zostało do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. W toku badań u dziewczynki zdiagnozowano guz pnia mózgu tzw. glejak. Po postawionej diagnozie dziecko przewieziono do Kliniki Onkologii IP CZD w Warszawie celem dalszego leczenia. Koszty leczenia są bardzo duże a my nie jesteśmy w stanie ich pokryć, dlatego też prosimy wszystkich, którzy chcą nas wspomóc ludzi nieobojętnych na cierpienie naszej córki o przekazanie środków  oraz wszelkiej pomocy. Każda najmniejsza pomoc da nam możliwość  dalszej walki z chorobą  i da nadzieję na lepsze jutro.


STOWARZYSZENIE POMOC RODZINIE IM. ŚW. KS. ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO KRĄG W NOWOSIELCACH w celu zbiórki środków na leczenie Marceliny założyło w PBS ODDZIAŁ W ZARSZYNIE  dwa rachunki bankowe:

w walucie PLN  27 8642 1038 2004 3820 5837 0003
w walucie USD  54 8642 1038 2004 3820 5837 0002

 

materiał nadesłany

04-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)