REKLAMA
REKLAMA

5-letnia Marcelinka walczy z chorobą. ,,Każda pomoc da nam możliwość dalszej walki z chorobą”

JAĆMIERZ / PODKARPACIE. Marcelina Ostrowska urodziła się 30 kwietnia 2009 r. Mieszka z rodzicami w miejscowości Jaćmierz położonej w Gminie Zarszyn w woj. podkarpackim. Dziewczynka jest pod stałą opieką ortopedyczną ze względu na zespół wad wrodzonych tj. ektrodaktylię obu stóp i agenezję palców I-IV obu rąk.

Z powodu przerostu migdałka gardłowego i migdałków podniebiennych pozostaje pod kontrolą Poradni Laryngologicznej.

7 marca 2014 r. z powodu wysokiej gorączki oraz nasilonego kataru została przyjęta na Oddział Dziecięcy Szpitala Specjalistycznego w Sanoku, gdzie stwierdzono zapalenie płuc a dwie doby później  objawy porażenia  nerwu twarzowego lewego, osłabienie siły mięśniowej lewej ręki oraz zaburzenia chodu. Dziecko przetransportowane zostało do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. W toku badań u dziewczynki zdiagnozowano guz pnia mózgu tzw. glejak. Po postawionej diagnozie dziecko przewieziono do Kliniki Onkologii IP CZD w Warszawie celem dalszego leczenia. Koszty leczenia są bardzo duże a my nie jesteśmy w stanie ich pokryć, dlatego też prosimy wszystkich, którzy chcą nas wspomóc ludzi nieobojętnych na cierpienie naszej córki o przekazanie środków  oraz wszelkiej pomocy. Każda najmniejsza pomoc da nam możliwość  dalszej walki z chorobą  i da nadzieję na lepsze jutro.


STOWARZYSZENIE POMOC RODZINIE IM. ŚW. KS. ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO KRĄG W NOWOSIELCACH w celu zbiórki środków na leczenie Marceliny założyło w PBS ODDZIAŁ W ZARSZYNIE  dwa rachunki bankowe:

w walucie PLN  27 8642 1038 2004 3820 5837 0003
w walucie USD  54 8642 1038 2004 3820 5837 0002

 

materiał nadesłany

04-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)