REKLAMA
REKLAMA

Akcja „Znicz 2014” w Sanoku. Zmiany w organizacji ruchu

SANOK / PODKARPACIE. Od 31 października Policja będzie prowadzić wzmożone działania pod kryptonimem „Znicz 2014”. Akcja potrwa do 3 listopada. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie w tych dniach szczególnej ostrożności

i zastosowanie się do znaków oraz poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Informujemy o zmianach w organizacji ruchu oraz o miejscach, w których można parkować w okolicach cmentarzy usytuowanych na terenie powiatu sanockiego.

Cmentarz Centralny – główny cmentarz w Sanoku usytuowany przy drodze krajowej nr 28 znajduje się przy ulicy Rymanowskiej. Do parkowania pojazdów przy tym cmentarzu wykorzystany będzie skrajny pas ruchu ulicy Dmowskiego oraz część chodnika przy ul. Rymanowskiej, parking przy ul. Rymanowskiej oraz ulice przylegle tj. ul. Kiczury, ul. Matejki oraz ulica Dąbrowiecka. Na ulicy Głogowej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu w kierunku ulicy Kiczury. Na parkingu są 2 skrajne miejsc parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Cmentarz Północny (Posada)- przy drodze K-84 usytuowany przy ulicy Lipińskiego w Sanoku – do parkowania pojazdów przy tym cmentarzu wykorzystane będą pobocza, a także ulice przyległe do cmentarza tj. ul. Wierzbowa i ul. Akacjowa.

Cmentarz Południowy– usytuowany przy ul. Konopnickiej w Sanoku- wykorzystany będzie parking znajdujący się bezpośrednio przy cmentarzu oraz pobocze ulicy dojazdowej.

Cmentarz w miejscowości Zagórz – Wielopole znajdujący się przy drodze wojewódzkiej W-892, w rejonie tego cmentarza do parkowania wykorzystany będzie przyległy  parking oraz pobocza dróg dojazdowych.

Cmentarz w miejscowości Pakoszówka– znajdujący się przy drodze wojewódzkiej W-886, w rejonie tego cmentarza do parkowania wykorzystany będzie przyległy parking przy cmentarzu i kościele oraz pobocza dróg dojazdowych.

Cmentarze w pozostałych miejscowościach powiatu sanockiego–  w każdym przypadku wykorzystane będą przyległe parkingi oraz pobocza dróg dojazdowych.

W rejonie cmentarzy policjanci kierować będą ruchem i wskazywać bezpieczne miejsca parkingowe. Apelujemy do uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do poleceń policjantów. Prosimy wszystkich pieszych, aby zachowali szczególną ostrożność przy przechodzeniu przez jezdnię. Zachęcamy do korzystania, według możliwości,  z komunikacji miejskiej. Znacząco wpłynie to na bezpieczeństwo i zmniejszy zatłoczenie okolic cmentarzy.

źródło: KPP Sanok

27-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)