REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Będą królować pojazdy zabytkowe

SANOK / PODKARPACIE. W dniach od 23 do 27 lipca odbędzie się XV Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych – X runda Mistrzostw Polski. Sanocki etap przypada na 24 lipca br.

Rajd Pojazdów Zabytkowych to impreza organizowana przez Automobilklub Rzeszowski, zaś jednym z jej patronów honorowych jest Burmistrz Sanoka. Wielbicielom czterech kółek możliwość oglądania samochodów, które mają po kilkadziesiąt lat (najstarszy prawie 100) dostarczy z pewnością niezapomnianych wrażeń.

Rajd wystartuje 24 lipca spod hotelu Arłamów, a następnie przez Kuźminę i Załuż dotrze ok. godz. 11.30 do Sanoka. Od 12.00 do 13.30 na sanockim Rynku odbędzie się konkurs elegancji, czyli uroczyste pokazy samochodów wraz z załogami (jest to jedna z wizytówek rajdu). Będzie on miał swój ciąg dalszy w sanockim Skansenie. Podczas przejazdu z Rynku do Skansenu, jeden z elementów rywalizacji, usytuowany będzie na stacji paliw GROSAR, gdzie w godz. 12.15-13.45 będzie można oglądać zmagania samochodów i ich kierowców.  Pojazdy opuszczą Sanok około godziny 14.00 i odjadą przez Załuż w kierunku LESKA do Uherzec Mineralnych.

W piątek (25 lipca) rajd dotrze do Birczy, natomiast w sobotę będzie gościł w Przemyślu.

24-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)