REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Grafficiarz zatrzymany. 23-latkowi grozi nawet do 7,5 roku więzienia (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który malując tzw. graffiti niszczył elewacje budynków i obiektów handlowo-usługowych w Ustrzykach Dolnych. Właściciele wstępnie oszacowali straty na kwotę ponad 15 tysięcy złotych.

W ostatnim czasie w Ustrzykach Dolnych na wielu budynkach mieszkalnych i obiektach handlowo- usługowych pojawiały się różnego rodzaju napisy tzw.graffiti. Policjanci rozpoczęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy tych zniszczeń. Zebrany w sprawie materiał pozwolił na wytypowanie 23-letniego mieszkańca Ustrzyk Dolnych. Mężczyzna malując graffiti pozostawiał swoistego rodzaju podpis. Właściciele budynków wstępnie oszacowali straty na kwotę ponad 15 tysięcy złotych.

23-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia z rażącym lekceważeniem porządku publicznego. Za ten czyn grozi mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne11-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)