REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: W „Trzeźwy Poranek” jeden nietrzeźwy (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY. Wśród blisko 300 skontrolowanych kierowców, jeden z nich, 25-latek pił wcześniej alkohol. Miał 1,13 promila alkoholu w organizmie. Taki jest bilans porannych działań pod nazwą „Trzeźwy poranek”, które prowadzili policjanci ruchu drogowego i dzielnicowi na terenie całego powiatu bieszczadzkiego.

1 grudnia od wczesnych godzin porannych policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego KPP Ustrzyki Dolne i dzielnicowi z Czarnej prowadzili kontrolę stanu trzeźwości kierowców w ramach akcji „Trzeźwy poranek”.  Wśród 293 skontrolowanych tylko jeden, 25-letni kierowca peugeota miał 1,13  promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Podczas trwania policyjnych działań, w Ropience doszło do kolizji drogowej, w której kierujący motorowerem 53-letni mieszkaniec gm. Ustrzyki Dolne  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej hondzie, doprowadzając do bocznego zderzenia się pojazdów. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Przypominamy, że celem trwającej  akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

03-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)