REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Zobacz co, gdzie i kiedy!

Bieszczady24.pl. Już dzisiaj (12 bm) w całej Polsce  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od samego rana wolontariusze prowadzić będą zbiórkę pieniędzy, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc najmłodszym oraz tym najstarszym. Po raz trzeci do ogólnopolskiej akcji przyłączył się także Bieszczadzki Sztab WOŚP.  Ponad to Sanocki oraz Brzozowski Dom Kultury zapraszają na Koncerty Noworoczne.

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

 

12 grudnia 2014 (niedziela)

Kino SDK: Wkręceni

SANOK / PODKARPACIE. Już 10 stycznia na ekrany kin w Polsce trafi najnowszy film w gwiazdorskiej obsadzie – Wkręceni! Także w Sanoku będzie można zobaczyć film w dniu premiery!

 22. Finał WOŚP w Polańczyku

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Do końca świata i jeden dzień dłużej grać będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Polańczyku! Już w najbliższą niedzielę podczas 22. finału zbierane będą datki na pomoc tym najmłodszym oraz tym najstarszym.

 

Baciary zagrają podczas 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

SANOK / PODKARPACIE. Już po raz trzeci w Sanoku odbywać się będzie finał WOŚP, a wszystko to za sprawą Bieszczadzkiego Sztabu. Wiemy już, kto zagra podczas podczas uroczystego zakończenia akcji na dziedzińcu sanockiego Zamku.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Noworoczny w Brzozowskim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Brzozowski Dom Kultury zaprasza na niedzielne popołudnie z kulturą. Występy taneczne, orkiestra oraz najpiękniejsze arie i duety operetkowe – to podziwiać będzie można podczas Koncertu Noworocznego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Noworoczny w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia o godz. 17.00 w Sanockim Domu Kultury będziemy mogli usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki – dawne i współczesne, te znane i mniej znane.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra też w Cisnej!

CISNA / PODKARPACIE. Sztab Bieszczadzki WOŚP przygotował moc niezapomnianych wrażeń w ramach 22 Finału Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Oj, będzie działo!

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

 


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

12-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)