REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Ostatni weekend ferii. Czas na dobrą zabawę!

Bieszczady24.pl. Do końca ferii pozostało już tylko kilka dni. Warto więc wykorzystać ten czas na aktywny wypoczynek. Pokaz filmów krótkometrażowych, IX Międzynarodowe Forum Pianistyczne oraz koncert charytatywny dla Miłosza z Beska. To wszystko czeka na nas podczas najbliższego zimowego weekendu w Sanoku i w Bieszczadach.

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


31 stycznia 2014 (piątek)

Pokaz filmów krótkometrażowych

SANOK / PODKARPACIE. World Shorts to projekt Fundacji Edukacji Kulturalnej Ad Arte, którego celem jest przybliżenie polskiemu widzowi krótkometrażowej twórczości wybranych narodowych kinematografii.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Historia Śnieżki w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Rzeszowski Teatr Maska zaprasza wszystkich na spektakl do Sanockiego Domu Kultury. ,,Historia Śnieżki” zachwyci każdego – najmłodszych i tych trochę starszych.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Przez łąki i lasy Bieszczadów. Wernisaż wystawy

CISNA / PODKARPACIE. Galeria Przy Pętli (Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej) bardzo serdecznie zaprasza w dniu 31.01.2014r. na wernisaż wystawy fotograficznej „Przez łąki i lasy Bieszczadów”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


1 lutego2014 (sobota)

Recital laureatów ,,Złotych Parnasów”

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zaprasza wszystkich sympatyków muzyki do wzięcia udziału w zbliżającym się IX Międzynarodowym Forum Pianistycznym „Bieszczady bez granic”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Spotkanie z muzyką świata

LESKO / PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza na koncert akordeonowy Seweryna Gajdy, Mistrza ,,Internet Miusic Champion of the World”. Podczas występu towarzyszyć mu będzie Małgorzata Gajda, która zagra na skrzypcach.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Wspólne kolędowanie w cerkwi w Łopience

ŁOPIENKA / PODKARPACIE. Towarzystwo Karpackie zaprasza w sobotę (1 lutego) na godz. 10.30 kolejny już raz do cerkwi w Łopience na wspólne kolędowanie.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


2 lutego 2014 (niedziela)

Inauguracja IX MFP ,,Bieszczady bez granic”

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zaprasza wszystkich sympatyków muzyki do wzięcia udziału w zbliżającym się IX Międzynarodowym Forum Pianistycznym „Bieszczady bez granic”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

27. Bieszczadzki Bieg Lotników

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Choć zimowa aura wprawia nas w głębokie lenistwo, warto poświęcić chwilę na aktywną niedzielę. Już 2 lutego odbędzie się 27 Bieszczadzki Bieg Lotników.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Muzyczna uczta w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Zagórzu zapraszają na koncert: ,,Bach”

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Nadzieja dla życia. Koncert dla chorego Miłosza

BESKO / PODKARPACIE. Miłosz ma 12 lat. Mieszka w Besku. Ostatnie dwa lata spędził na walce z nowotworem. Wierzy, że wkrótce jego organizm zostanie wyleczony, a on wróci do normalnego życia.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


KOMUNIKAT NARCIARSKI: ,,Alpejskie” warunki na stokach w regionie!

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Lekki mróz, bezchmurne niebo i nawet do 150 centymetrów śniegu na stokach! Miłośnicy białego szaleństwa doczekali się wymarzonej zimowej aury.

Zobacz więcej: KOMUNIKAT NARCIARSKI


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 12 zł, ulgowe – 9 zł, rodzinne – 35 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

 


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl,
sxc.hu

31-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)