REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Wiosna, ach to ty! Zobacz imprezowy rozkład jazdy!

Bieszczady24.pl. Po wielkich, czwartkowych emocjach, czas na udany weekend! Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Teatr, kino, wystawy, koncerty i sport. Zobacz co, gdzie i kiedy! Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


4 kwietnia 2014 (piątek)

Krzysztof Grajczak ,,Obrazy Podejrzane”

SANOK / PODKARPACIE. „Moje malarstwo jest podglądaniem rzeczywistości. Nie staram się jednak jej kopiować, lecz zapamiętać, a potem przelać na płótno wrażenia i emocje, które mi towarzyszyły„.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Janusz Zubow / walizka pełna śniegu

CISNA / PODKARPACIE. Galeria Przy Pętli zaprasza na wernisaż wystawy ,,Janusz Zubow / walizka pełna śniegu”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Scena zbrodni

SANOK / PODKARPACIE. Dokument przedstawia sposób działania indonezyjskich szwadronów śmierci w 1965-66 roku. W sanockim Domu Kultury w piątek (4 kwietnia).

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Konkurs palm i pisanek wielkanocnych w Lutowiskach

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury im. Jerzego Janickiego w Lutowiskach zaprasza na konkurs palm i pisanek wielkanocnych dla dzieci i młodzieży z gminy Lutowiska.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Niezwykły koncert: Wojciech Dygat Trio

SANOK / PODKARPACIE. Wojciech Dygat to absolwent C.I.M. w Paryżu, na wydziale jazzu w klasie saksofonu altowego i wokalistyki (1986).

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


5 kwietnia 2014 (sobota)

Kino SDK: Witaj w klubie

SANOK / PODKARPACIE. Pełna humoru, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem. Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

„Smakołyki ciotki Klotki” – spektakl teatralny

SANOK. Sanocki Dom Kultury serdecznie zaprasza najmłodszych widzów na spektakl familijny „Smakołyki ciotki Klotki” w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


6 kwietnia 2014 (niedziela)

,,Uśmiech Kretyna” w BWA Galerii Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na spektakl “Uśmiech Kretyna” oparty na tekstach S. I. Witkiewicza (Witkacego), w wykonaniu Waldemara Czyszaka.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Amatorski turniej hokeja na lodzie

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę kolejna dawka sportowych wrażeń! Tym razem na płycie sanockiej Areny zagrają amatorskie drużyny, a walczyć będą o puchar Burmistrza Miasta Sanoka.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2014

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa oraz Sanocki Dom Kultury zapraszają do udziału w I Międzynarodowym Festiwalu MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2014

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kiermasz Wielkanocny w Lutowiskach

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury w Lutowiskach zaprasza na kiermasz wyrobów i ozdób wielkanocnych.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Bieszczadach

CZARNA / PODKARPACIE. Bieszczadzcy motocykliści zapraszają wszystkich miłośników ,,dwóch kółek” na rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Bieszczadach.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kiermasz Wielkanocny

NOWOTANIEC / PODKARPACIE. Uczniowie, rodzice i nauczyciele Zespołu Szkół w Nowotańcu zapraszają na spotkanie poświęcone wielkanocnym zwyczajom i obrzędom.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Promieni słonecznych coraz więcej. Czas więc przygotować się do mocnych wrażeń! Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 12 zł, ulgowe – 9 zł, rodzinne – 35 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

 


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: sxc.hu

04-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)