REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Wiosna, ach to ty! Zobacz imprezowy rozkład jazdy!

Bieszczady24.pl. Po wielkich, czwartkowych emocjach, czas na udany weekend! Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Teatr, kino, wystawy, koncerty i sport. Zobacz co, gdzie i kiedy! Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


4 kwietnia 2014 (piątek)

Krzysztof Grajczak ,,Obrazy Podejrzane”

SANOK / PODKARPACIE. „Moje malarstwo jest podglądaniem rzeczywistości. Nie staram się jednak jej kopiować, lecz zapamiętać, a potem przelać na płótno wrażenia i emocje, które mi towarzyszyły„.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Janusz Zubow / walizka pełna śniegu

CISNA / PODKARPACIE. Galeria Przy Pętli zaprasza na wernisaż wystawy ,,Janusz Zubow / walizka pełna śniegu”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Scena zbrodni

SANOK / PODKARPACIE. Dokument przedstawia sposób działania indonezyjskich szwadronów śmierci w 1965-66 roku. W sanockim Domu Kultury w piątek (4 kwietnia).

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Konkurs palm i pisanek wielkanocnych w Lutowiskach

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury im. Jerzego Janickiego w Lutowiskach zaprasza na konkurs palm i pisanek wielkanocnych dla dzieci i młodzieży z gminy Lutowiska.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Niezwykły koncert: Wojciech Dygat Trio

SANOK / PODKARPACIE. Wojciech Dygat to absolwent C.I.M. w Paryżu, na wydziale jazzu w klasie saksofonu altowego i wokalistyki (1986).

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


5 kwietnia 2014 (sobota)

Kino SDK: Witaj w klubie

SANOK / PODKARPACIE. Pełna humoru, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem. Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

„Smakołyki ciotki Klotki” – spektakl teatralny

SANOK. Sanocki Dom Kultury serdecznie zaprasza najmłodszych widzów na spektakl familijny „Smakołyki ciotki Klotki” w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


6 kwietnia 2014 (niedziela)

,,Uśmiech Kretyna” w BWA Galerii Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na spektakl “Uśmiech Kretyna” oparty na tekstach S. I. Witkiewicza (Witkacego), w wykonaniu Waldemara Czyszaka.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Amatorski turniej hokeja na lodzie

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę kolejna dawka sportowych wrażeń! Tym razem na płycie sanockiej Areny zagrają amatorskie drużyny, a walczyć będą o puchar Burmistrza Miasta Sanoka.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2014

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa oraz Sanocki Dom Kultury zapraszają do udziału w I Międzynarodowym Festiwalu MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2014

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kiermasz Wielkanocny w Lutowiskach

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury w Lutowiskach zaprasza na kiermasz wyrobów i ozdób wielkanocnych.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Bieszczadach

CZARNA / PODKARPACIE. Bieszczadzcy motocykliści zapraszają wszystkich miłośników ,,dwóch kółek” na rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Bieszczadach.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kiermasz Wielkanocny

NOWOTANIEC / PODKARPACIE. Uczniowie, rodzice i nauczyciele Zespołu Szkół w Nowotańcu zapraszają na spotkanie poświęcone wielkanocnym zwyczajom i obrzędom.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Promieni słonecznych coraz więcej. Czas więc przygotować się do mocnych wrażeń! Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 12 zł, ulgowe – 9 zł, rodzinne – 35 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

 


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: sxc.hu

04-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)