REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Nowo przyjęta policjantka złożyła ślubowanie

W Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętej policjantki. Przed Komendantem Powiatowym Policji w Brzozowie – młodszym inspektorem Adamem Paczosa nowa funkcjonariuszka wypowiadając słowa przysięgi, zdeklarowała gotowość do pełnienia służby w policji.

Wczoraj o godz. 12 w Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętej policjantki. Nowa funkcjonariuszka wypowiedziała słowa przysięgi: „Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej świadomy podejmowanych obowiązków policjanta ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…” Tymi słowami wzięła na siebie szereg nowych obowiązków i wyrzeczeń związanych ze służbą w policji.

Szeregi brzozowskiej Policji zasiliła: post. Anna Giermańska. Teraz nowa policjantka wyjedzie do Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu, gdzie odbędzie przeszkolenie zawodowe. Po zdanym egzaminie końcowym rozpocznie służbę w brzozowskiej komendzie.

źródło: KPP Brzozów

08-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)