REKLAMA
REKLAMA

Burmistrz wręczył odznaczenia prezydenta RP małżeństwom z 50-letnim stażem (ZDJĘCIA)

SANOK /PODKARPACIE. W Sali Herbowej Urzędu Miasta odbyło się uroczyste spotkanie par obchodzących 50-lecie pożycia małżeńskiego. Odznaczenia nadane przez prezydenta RP wręczył Burmistrz Miasta Tadeusz Pióro.

W uroczystości wzięli udział także: ks. Prałat Andrzej Skiba, przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Daszyk, wiceburmistrz Piotr Uruski, sekretarz miasta Waldemar Och oraz kierownik USC w Sanoku Wojciech Majka. Dostojni jubilaci poza odznaczeniem Prezydenta otrzymali także dyplomy okolicznościowe i kwiaty.

Z gratulacjami do gości zwrócił się Tadeusz Pióro:

Z tej tak miłej okazji, jubileuszu 50-lecia Waszego pożycia małżeńskiego składam Wam, Drodzy Jubilaci gratulacje za chlubne przeżycie tak pięknej, wspólnej drogi życia. Dziękuję Wam za Waszą ofiarną miłość, przykład życia, łzy radości, noce nieprzespane, słowa otuchy, za każdy siwy włos na Waszej skroni. Pragnę także w tak ważnym dniu złożyć Państwu życzenia długich i pogodnych lat życia w zdrowiu i wszelkiej pomyślności.

Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze. Przy kawie była okazja do rozmów, wspomnień i przekazania władzom miasta własnych refleksji dotyczących spraw codziennego życia w Sanoku. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem i wzajemnymi życzeniami świątecznymi.

źródło: Urząd Miasta Sanoka

22-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)