REKLAMA
REKLAMA

Kolejne potrącenie na ul. Lipińskiego w Sanoku. Nieprzytomna 61-letnia kobieta została przewieziona do szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło na ulicy Lipińskiego w Sanoku. Kobieta została potrącona przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych. Piesza trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący był trzeźwy.

To już kolejne potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych na ul. Lipińskiego w Sanoku. 17 grudnia doszło do podobnego zdarzenia: Potrącenie na Lipińskiego w Sanoku. Kobieta z urazem głowy i nogi trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia br. przed godziną 12 na ul. Lipińskiego w Sanoku (w rejonie skrzyżowania z ul. Okrzei). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda jadąc od strony Zagórza w kierunku Sanoka w celu uniknięcia najechania na tył pojazdu poprzedzającego, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, zjechał na lewy pas ruchu w wyniku czego potrącił pieszą znajdująca się na oznakowanym przejściu.

Kierującym okazał się 33-letni mieszkaniec Sanoka. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Mężczyźnie za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zatrzymano prawo jazdy.

Poszkodowana 61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego nieprzytomna została przewieziona do szpitala. Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

źródło: KPP Sanok

foto: flickr.com / Marc Lagneau

22-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)