REKLAMA
REKLAMA

Bursowy Mikołaj ruszył w drogę (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Oprócz kontynuacji dotychczasowych projektów i przedsięwzięć realizowanych w Bursie Szkolnej w Sanoku staramy się również być kreatywni i tak właśnie w tym roku po raz pierwszy powstał u nas teatrzyk lalkowy.

Ledwo powstał, a już na koncie ma trzy udane występy: w sanockim szpitalu na oddziale dziecięcym,  świetlicy oo. Franciszkanów i w przedszkolu numer 1. Grupa inicjatyw teatralnych pod opieką p. Elżbiety Siwińskiej i Renaty Rymar zmierzyła się z trudną techniką teatralną jaką jest przedstawienie lalkowe. Młodzi aktorzy przygotowali scenariusz, sami wykonali lalki i scenografię.

W swoim programie oprócz inscenizacji bajki „Kopciuszek” nasza trupa miała również występ św. Mikołaja. Mieszkańcy bursy wraz z p. Danutą Sieradzką poprzez kilkukrotne zbiórki, przygotowali  upominki mikołajkowe dla wszystkich dzieci.     Długotrwała i systematyczna praca naszych młodych aktorów którzy musieli zmierzyć się z trudną koordynacja ruchów i znajomością tekstu zaowocowała nie tylko zadowoleniem u oglądających i wielkimi brawami ale jakże wielką satysfakcją z bezinteresownej społecznej działalności.

materiały nadesłane

17-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)