REKLAMA
REKLAMA

Cichy zostaje w Sanoku. Możliwość zakupu biletów na Angers

SANOK / PODKARPACIE. Zawodnik polskiego pochodzenia Michael Cichy podpisał kontrakt z Ciarko PBS Bank KH Sanok. 24-letni Amerykanin od kilku dni trenuje z sanocką drużyną i przekonał sztab szkoleniowy co do swoich umiejętności.

Wszystkie formalności z zatwierdzeniem zawodnika do gry w Sanoku zostały poczynione. Obecnie czekamy na potwierdzenie go do gry przez federację z USA. Jeśli tak się stanie to Cichy zagra w jutrzejszym spotkaniu z Comarch Cracovią – informują sanoccy działacze.

Do klubu nie trafi natomiast Jakub Sindel czy Rob Bellamy. Pierwszy to były reprezentant Czech, który grał w lidze rosyjskiej KHL czy fińskiej Liiga a obecnie reprezentujący włoski Kaltern i to właśnie obecny klub nie zgodził się na puszczenie zawodnika do Sanoka. Amerykanin Bellamy to były partner z ataku Jordana Pietrusa, ten jednak ostatecznie zdecydował się na kontynuowanie gry w South Carolina Stingrays z ECHL.

Pomimo, że nie udało się pozyskać jednego z tych klasowych zawodników, to nadal prowadzimy rozmowy z potencjalnym wzmocnieniem ataku – wyjaśnia Bartłomiej Klimkowski, wiceprezes Ciarko PBS Bank.

Sanocki klub nowych zawodników do Pucharu Kontynentalnego może zgłaszać do 7 listopada.

Francuski klub z Angers przygotował możliwość zakupu biletów na Puchar Kontynentalny (21-23 listopada):

Na mecz z gospodarzami: http://www.lesducsdangers.fr/billetterie/107/sanok-angers-continental-cup-match-2.html

Pakiet biletów na mecze Sanoka: http://www.lesducsdangers.fr/billetterie/113/pack-continental-cup-matchs-sanok-uniquement.html

Pakiet biletów na wszystkie sześć spotkań PK: http://www.lesducsdangers.fr/billetterie/111/pack-continental-cup-3-jours-tous-les-matchs.html

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

31-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)