REKLAMA
REKLAMA

Cichy zostaje w Sanoku. Możliwość zakupu biletów na Angers

SANOK / PODKARPACIE. Zawodnik polskiego pochodzenia Michael Cichy podpisał kontrakt z Ciarko PBS Bank KH Sanok. 24-letni Amerykanin od kilku dni trenuje z sanocką drużyną i przekonał sztab szkoleniowy co do swoich umiejętności.

Wszystkie formalności z zatwierdzeniem zawodnika do gry w Sanoku zostały poczynione. Obecnie czekamy na potwierdzenie go do gry przez federację z USA. Jeśli tak się stanie to Cichy zagra w jutrzejszym spotkaniu z Comarch Cracovią – informują sanoccy działacze.

Do klubu nie trafi natomiast Jakub Sindel czy Rob Bellamy. Pierwszy to były reprezentant Czech, który grał w lidze rosyjskiej KHL czy fińskiej Liiga a obecnie reprezentujący włoski Kaltern i to właśnie obecny klub nie zgodził się na puszczenie zawodnika do Sanoka. Amerykanin Bellamy to były partner z ataku Jordana Pietrusa, ten jednak ostatecznie zdecydował się na kontynuowanie gry w South Carolina Stingrays z ECHL.

Pomimo, że nie udało się pozyskać jednego z tych klasowych zawodników, to nadal prowadzimy rozmowy z potencjalnym wzmocnieniem ataku – wyjaśnia Bartłomiej Klimkowski, wiceprezes Ciarko PBS Bank.

Sanocki klub nowych zawodników do Pucharu Kontynentalnego może zgłaszać do 7 listopada.

Francuski klub z Angers przygotował możliwość zakupu biletów na Puchar Kontynentalny (21-23 listopada):

Na mecz z gospodarzami: http://www.lesducsdangers.fr/billetterie/107/sanok-angers-continental-cup-match-2.html

Pakiet biletów na mecze Sanoka: http://www.lesducsdangers.fr/billetterie/113/pack-continental-cup-matchs-sanok-uniquement.html

Pakiet biletów na wszystkie sześć spotkań PK: http://www.lesducsdangers.fr/billetterie/111/pack-continental-cup-3-jours-tous-les-matchs.html

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

31-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)