REKLAMA
REKLAMA

Cykl imprez w bibliotece z okazji jej oficjalnego otwarcia po remoncie (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku zaprasza na na cykl imprez związanych z oficjalnym otwarciem biblioteki po remoncie. Pierwsza z nich już w najbliższy czwartek. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

W czwartek, 11 grudnia br., o godz. 18.00 odbędzie się prezentacja najnowszych publikacji dr. Tomasza Chomiszczaka dotyczących Mariana Pankowskiego: „Mistrz ceremonii. Marian Pankowski – od filologii do rytuału” i „Lekcje mistrzowskie. Artykuły brukselskie o literaturze”.

Na piątek, 12 grudnia br., na godz. 12, przewidziane jest oficjalne otwarcie biblioteki: monodram „Janusza Szubera prosta przypowieść o egzystencji” w wykonaniu Michała Chołki z Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie, z muzyką Roberta Handermandera, wystąpienie dyr. Leszka Puchały „Od pomysłu do realizacji – prezentacja projektu remontu i rozbudowy MBP w Sanoku” i wykład gościa specjalnego, dyr. Instytutu Książki Grzegorza Gaudena, zatytułowany „Biblioteka+ – coś więcej niż myślisz”.

Również w piątek, o godz. 18.00, w naszej Galerii 20 odbędzie się wernisaż malarstwa Oksany Kulczyckiej „Formy ulotne”.

W sobotę, 13 grudnia br. zapraszamy do Strefy dla Dzieci. Zaczynamy o godz. 11.00 – spektaklem teatru marionetek „Cyrk Hrynek” w wykonaniu Henryka Hryniewickiego z Teatru „Maska” w Rzeszowie; potem odbędzie się wykład Małgorzaty Sierżęgi z WiMBP w Rzeszowie „Rola książki i głośnego czytania w życiu dziecka”, a na zakończenie – „Wielkie Zamieszanie”, czyli czym, jak i w co można bawić się po remoncie w Strefie dla Dzieci. Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane

10-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)