REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Dachowanie zakończone w rowie. Było ślisko (ZDJĘCIA)

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Wczoraj, o godzinie 6:55 w okolicach kamieniołomów, między miejscowościami Czarna  i Lutowiska doszło do wypadku samochodowego. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie na śliskiej nawierzchni, dachował i wylądował w przydrożnym rowie.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, lecz na szczęście z grona 4 pasażerów ranna została tylko  jedna osoba, którą zabrał zespół ratownictwa medycznego. W akcji udział wzięło 6 ratowników OSP Lutowiska, oraz OSP Czarna i dwa zastępy PSP Ustrzyki Dolne.

Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do warunków panujących na drodze. Obrażeń ciała w wypadku doznała 22-letnia kobieta mieszkanka województwa mazowieckiego, która została przewieziona do szpitala w Ustrzykach Dolnych.

Przybyli na miejsce policjanci ustrzyckiej komendy ustalili, że kierujący subaru forester 23-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowało 5 osób w wieku od 22 do 23 lat.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego pojazdem. 23-latek był trzeźwy.

źródło: OSP Lutowiska / KPP Ustrzyki Dolne

14-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)