REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Dachowanie zakończone w rowie. Było ślisko (ZDJĘCIA)

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Wczoraj, o godzinie 6:55 w okolicach kamieniołomów, między miejscowościami Czarna  i Lutowiska doszło do wypadku samochodowego. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie na śliskiej nawierzchni, dachował i wylądował w przydrożnym rowie.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, lecz na szczęście z grona 4 pasażerów ranna została tylko  jedna osoba, którą zabrał zespół ratownictwa medycznego. W akcji udział wzięło 6 ratowników OSP Lutowiska, oraz OSP Czarna i dwa zastępy PSP Ustrzyki Dolne.

Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do warunków panujących na drodze. Obrażeń ciała w wypadku doznała 22-letnia kobieta mieszkanka województwa mazowieckiego, która została przewieziona do szpitala w Ustrzykach Dolnych.

Przybyli na miejsce policjanci ustrzyckiej komendy ustalili, że kierujący subaru forester 23-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowało 5 osób w wieku od 22 do 23 lat.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego pojazdem. 23-latek był trzeźwy.

źródło: OSP Lutowiska / KPP Ustrzyki Dolne

14-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)