REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Dachowanie zakończone w rowie. Było ślisko (ZDJĘCIA)

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Wczoraj, o godzinie 6:55 w okolicach kamieniołomów, między miejscowościami Czarna  i Lutowiska doszło do wypadku samochodowego. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie na śliskiej nawierzchni, dachował i wylądował w przydrożnym rowie.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, lecz na szczęście z grona 4 pasażerów ranna została tylko  jedna osoba, którą zabrał zespół ratownictwa medycznego. W akcji udział wzięło 6 ratowników OSP Lutowiska, oraz OSP Czarna i dwa zastępy PSP Ustrzyki Dolne.

Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do warunków panujących na drodze. Obrażeń ciała w wypadku doznała 22-letnia kobieta mieszkanka województwa mazowieckiego, która została przewieziona do szpitala w Ustrzykach Dolnych.

Przybyli na miejsce policjanci ustrzyckiej komendy ustalili, że kierujący subaru forester 23-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowało 5 osób w wieku od 22 do 23 lat.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego pojazdem. 23-latek był trzeźwy.

źródło: OSP Lutowiska / KPP Ustrzyki Dolne

14-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)