REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Decyzja o grze Ekoballu w okręgówce wstrzymana. Kto podnosi rękę na sanocką piłkę?

SANOK / PODKARPACIE. – Decyzja o przyjęciu drużyny Ekoball Stal Sanok do rozgrywek klasy okręgowej, na chwilę obecną została wstrzymana – mówi Jan Ciupka, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie.

– Wysłaliśmy pismo do drużyny Ekoball z informacją o wstrzymaniu decyzji o przyjęciu zespołu do rozgrywek klasy okręgowej. W piśmie zostało wyjaśnione, jakie warunki muszą być spełnione aby zespół mógł w tym sezonie zagrać w klasie „0”. Kiedy sytuacja zostanie wyjaśniona? Czasu do startu rozgrywek zostało niewiele. Decydujące będą najbliższe godziny – dodaje prezes Ciupka.


Jak udało się nam ustalić nieoficjalnie, część klubów sprzeciwiła się decyzji delegatów OZPN w Krośnie i wystosowała stosowne pismo do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Nie wiemy jednak, które kluby były przeciwne grze Ekoballu w okręgówce. Do jutra do godziny 12, ma być znana decyzja Podkarpackiego ZPN-u.

Całe zamieszanie rozgrywa się niejako poza Ekoball-em, który musi czekać na decyzję rzecznika ochrony prawa związkowego PZPN. Do jego decyzji będzie musiał ustosunkować się OZPN Krosno.

04-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)