REKLAMA
REKLAMA

REGION: Zgłosił się na policję i przyznał do gwatłu. Szukano go 10 lat!

Poszukiwany w związku ze zgwałceniem, fałszerstwem i rozbojem 33-letni mężczyzna postanowił wyjść z ukrycia. Przyszedł do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mówiąc, że chce ponieść kary za swe czyny i rozpocząć normalne życie.

Po południu do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przyszedł młody mężczyzna. Zachowywał się spokojnie, poprosił o spotkanie z kimś z kierownictwa mówiąc, że ma bardzo ważną sprawę.

W rozmowie z dyżurnym komendy przyznał się, że jest od dziesięciu lat poszukiwany w związku z przestępstwami, jakie popełnił. Chodziło o zgwałcenie, rozbój i fałszerstwo dokumentu. Powiedział, że ukrywał się w Hiszpanii, ale nie jest już w stanie żyć z ciągłą obawą. Stwierdził, że ciągła ucieczka uniemożliwia mu prowadzenie normalnego życia.

Postanowił wyjść z ukrycia, bo bardzo zazdrości swoim znajomym, z którymi dopuścił się przestępstw. Oni już wyszli z zakładów karnych i mogą normalnie funkcjonować.

Dyżurni potwierdzili, że skruszony przestępca to 33-letni mieszkaniec Mielca, poszukiwany przez polską Policję od 2004 roku, a od 2009 roku w całej Europie na podstawie europejskiego nakazu aresztowania.

33-latek, zgodnie ze swą wola, trafił do aresztu.

źródło: KWP

foto: sxc.hu

04-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)