REKLAMA
REKLAMA

Dzieci z radomskiego hospicjum odwiedziły ustrzyckich policjantów (ZDJĘCIA)

Podopieczni Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu w dniu wczorajszym złożyli wizytę policjantom z ustrzyckiej KPP. Deszczowa pogoda nie zniechęciła dzieci, które z ogromnym zainteresowaniem przyglądały służbowym pojazdom oraz sprzętom jakimi na co dzień posługują się policjanci w swojej pracy.

Wczoraj przed południem policjantom wizytę złożyli bardzo mili goście. Tradycją stało się, że dzieci z radomskiego hospicjum przebywające na wakacjach w Ustrzykach Dolnych odwiedzają tutejszych policjantów aby przyjrzeć się bliżej ich pracy i dowiedzieć się przydatnych informacji na temat swojego bezpieczeństwa.

Odwiedziny rozpoczęły się od elementu, który zawsze cieszy się największym zainteresowaniem czyli pokazem służbowych pojazdów oraz sprzętu którym posługują się policjanci pełniący służbę. Nawet ulewny deszcz nie ostudził zapału i ciekawości młodych ludzi, którzy następnie udali się na rozmowę z Oficerem Dyżurnym, technikiem kryminalistyki oraz Oficerem Prasowym tutejszej komendy.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

15-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)