REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Wejdź do ZUS przez internet

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj (7.02) w godz. 14.00 – 20.00 w Kauflandzie – pracownicy Inspektoratu ZUS z Sanoka, będą pełnić dyżur, w trakcie którego zaprezentują możliwości Platformy Usług Elektronicznych i nadadzą osobom zainteresowanym uprawnienia związane z dostępem do swoich danych zgromadzonych na koncie w ZUS.

Warunkiem rejestracji klientów jest posiadanie dowodu osobistego i adresu e-mail. Dzięki tej wygodnej formie kontaktu z ZUS większość spraw możemy załatwić przez Internet bez wychodzenia z domu. Na bieżąco możemy śledzić czy jesteśmy zgłoszeni do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, czy pracodawca regularnie i prawidłowo odprowadza za nas składki.

Możemy sprawdzić swoje okresy zatrudnienia w firmach, w których pracowaliśmy, czy członkowie naszej rodziny, w tym dzieci – zostali zgłoszeni do ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli jesteśmy członkami OFE – czy odprowadzane są prawidłowo składki do Otwartego Funduszu Emerytalnego. Znajdziemy także informacje dot. zgromadzonego kapitału na przyszłą emeryturę. Do naszej dyspozycji jest kalkulator emerytalny i możliwość umówienia się na wizytę w dowolnej placówce ZUS bez oczekiwania w kolejce.

źródło: materiały nadesłane

07-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook