REKLAMA
REKLAMA

Firma Ciarko z Sanoka Mecenasem Sportu

Kapituła Podkarpackiego Klubu Biznesu nagrodziła osoby i firmy, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionu. W kategorii „Mecenas kultury, sztuki i sportu” nagrodę otrzymała firma Ciarko – polski producent okapów kuchennych z Sanoka.

Od 2008 roku firma Ciarko jest tytularnym sponsorem sanockiego klubu hokejowego Ciarko PBS Bank KH Sanok, dwukrotnego i aktualnego Mistrza Polski oraz zdobywcy Pucharu Polski z 2010 i 2011 roku.

Kontynuacja ponad 50-letniej tradycji

Historia klubu Ciarko PBS Bank Sanok sięga końca lat 50-tych ubiegłego wieku, kiedy to z inicjatywy sanockich sympatyków tego sportu powstała sekcja hokejowa. Przez ponad 50 lat istnienia drużyna sukcesywnie rozwijała się, zbierając cenne doświadczenia w meczach ligowych. Drużynę tworzą wybitni hokeiści – mistrzowie świata, reprezentanci Polski i innych krajów.

Rozgrywki klubu hokejowego cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta, okolicznych miejscowości i fanów rozproszonych po całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu w sponsoring klubu firma Ciarko skutecznie przyczynia się do promocji hokeja na lodzie oraz miasta, zarówno na arenie ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

Zwycięstwo to współpraca

Firma Ciarko to największy w Polsce i jeden z trzech największych producentów okapów kuchennych w Europie. Od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okapów, których dystrybucja obejmuje zarówno rynek krajowy, jak i rynki zagraniczne. Urządzenia oferowane przez producenta wyróżniają się najlepszymi parametrami technicznymi, innowacyjnością oraz wzornictwem na światowym poziomie.

Cieszę się, że prowadzone przez naszą firmę działania są doceniane. Tytuł mecenasa sportu to z pewnością duże wyróżnienie i motywacja do podejmowania dalszych kroków w stronę wspierania lokalnej drużyny, która w ostatnim sezonie 2013/2014 zdobyła tytuł Mistrza Polski w hokeju na lodzie. Mamy także nadzieję, że sukcesy naszych hokeistów skutecznie przyczynią się do promocji regionu i miasta. Chcemy, aby Sanok postrzegany był nie tylko jako miasto w województwie podkarpackim, ale także jako stolica polskiego hokeja. Dziękujemy kapitule za tak zaszczytne wyróżnienie – mówi Maciej Bilański, przedstawiciel firmy Ciarko.

źródło: materiały nadesłane


29-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)