REKLAMA
REKLAMA

Gabrysia przygotowuje się do operacji na otwartym sercu…

Prosimy Was serdecznie o wsparcie. Podopieczna naszej Fundacji Gabrysia, która urodziła się z bardzo poważną wadą serca przygotowuje się do trudnej i ryzykownej operacji. Gabrysia ma 5 lat. Przeszła już kilka operacji. Ta jest najtrudniejsza, jest także konsekwencją wieloletniego leczenia i jedyną szansą na zdrowie.

Operacja będzie wykonana w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II w Katowicach. Gabrysia wyjeżdża z rodzicami na oddział 19 maja. Operacja zaplanowana jest na 21-22 maja.

Gabrysi, rodzicom, całej rodzinie i przyjaciołom potrzeba teraz dużego wsparcia. Jest to bardzo poważna ingerencja chirurgiczna, szczególnie dla małej pięciolatki. Operacja wykonywana będzie na otwartym sercu. W kardiochirurgii operacja ta nosi nazwę Operacji Fontana. Polega na na połączeniu żyły głównej dolnej z tętnicą płucną bez użycia serca jako pompy systemowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu Gabrysia będzie mogła „normalnie” funkcjonować.

Dlatego prosimy wszystkich o wsparcie duchowe, modlitwę, czy jeśli ktoś może także wsparcie finansowe. Wieloletni proces leczenia jest dla rodziny Gabrysi bardzo dużym obciążeniem finansowym.

Fundacja Czas Nadziei będzie partycypowała w kosztach wyjazdu i pobytu Gabrysi w klinice.

Nr konta: 15 8642 1184 2018 0037 4228 0001 tytułem: DLA Gabrysi Kuczmy

Z serca dziękujemy!

Materiał o chorobie Gabrysi zrealizowany w listopadzie 2012 roku


Fundacja Czas Nadziei

07-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)