REKLAMA
REKLAMA

Gabrysia przygotowuje się do operacji na otwartym sercu…

Prosimy Was serdecznie o wsparcie. Podopieczna naszej Fundacji Gabrysia, która urodziła się z bardzo poważną wadą serca przygotowuje się do trudnej i ryzykownej operacji. Gabrysia ma 5 lat. Przeszła już kilka operacji. Ta jest najtrudniejsza, jest także konsekwencją wieloletniego leczenia i jedyną szansą na zdrowie.

Operacja będzie wykonana w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II w Katowicach. Gabrysia wyjeżdża z rodzicami na oddział 19 maja. Operacja zaplanowana jest na 21-22 maja.

Gabrysi, rodzicom, całej rodzinie i przyjaciołom potrzeba teraz dużego wsparcia. Jest to bardzo poważna ingerencja chirurgiczna, szczególnie dla małej pięciolatki. Operacja wykonywana będzie na otwartym sercu. W kardiochirurgii operacja ta nosi nazwę Operacji Fontana. Polega na na połączeniu żyły głównej dolnej z tętnicą płucną bez użycia serca jako pompy systemowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu Gabrysia będzie mogła „normalnie” funkcjonować.

Dlatego prosimy wszystkich o wsparcie duchowe, modlitwę, czy jeśli ktoś może także wsparcie finansowe. Wieloletni proces leczenia jest dla rodziny Gabrysi bardzo dużym obciążeniem finansowym.

Fundacja Czas Nadziei będzie partycypowała w kosztach wyjazdu i pobytu Gabrysi w klinice.

Nr konta: 15 8642 1184 2018 0037 4228 0001 tytułem: DLA Gabrysi Kuczmy

Z serca dziękujemy!

Materiał o chorobie Gabrysi zrealizowany w listopadzie 2012 roku


Fundacja Czas Nadziei

07-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)