REKLAMA
REKLAMA

Gimnazjum nr 2 zna przepis na językowy sukces!

SANOK / PODKARPACIE. Oficjalne wyniki kuratoryjnych konkursów językowych potwierdziły fakt, o którym wiedzieliśmy już od dawna: Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku ma receptę na językowy sukces! Świadczą o tym rezultaty, jakie osiągnęli uczniowie tej szkoły w tegorocznych konkursowych zmaganiach.

W konkursie z języka angielskiego tytuł laureata uzyskali: Małgorzata Gorczyńska, Aleksandra JodłowskaMiłosz Balwierczak. Finalistką tego konkursu została Sandra Najdecka. Młodzież przygotowywała się do konkursu pod okiem Magdaleny Marczak i Agaty Ostrowskiej.


Start w konkursie z języka francuskiego przyniósł tytuł finalistki – Joannie Wicik, przygotowanej przez Beatę Jankowską.
Finalistką konkursu języka niemieckiego została Klaudia Szczepek, której opiekunem była Grażyna Osieczko.
Aleksandra Marczak uzyskała tytuł laureata konkursu z języka ukraińskiego. Opiekę nad Olą sprawowała Marianna Jara.
Wyniki, jakie osiągnęło G2 w tegorocznej edycji językowych konkursów kuratoryjnych wywindowały tę szkołę na pierwsze miejsce wśród sanockich gimnazjów.

Wiemy jednak, że ambitna młodzież z Gimnazjum nr 2 nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i że ci, którym zabrakło odrobiny szczęścia,  spróbują swych sił za rok, by dołączyć do zaszczytnego grona laureatów i finalistów. Bo wszak wiadomo, że Gimnazjum nr 2 językami stoi!

materiał nadesłany

16-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook