REKLAMA
REKLAMA

Gminny Projekt SOLARTIME

GMINA SANOK. Urząd Gminy w Sanoku informuje, że do końca tygodnia (28.02.2014 r.) przyjmowane są wstępne zapisy osób chętnych do udziału w projekcie związanym z montażem kolektorów słonecznych realizowanym przez Firmę Solartime Sp. z o. o., która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, dystrybucji oraz montażu instalacji solarnych i systemów fotowoltaicznych.


Projekt zakłada udział środków dotacyjnych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 45%. W ramach powyższego projektu Firma proponuje instalację składającą się z 3 kolektorów słonecznych ST185DE i zasobnika 300 l wraz z całą armaturą i montażem takiej instalacji. Tak zoptymalizowany zestaw pozwoli na zabezpieczenie ciepłej wody dla rodziny do 7 osób.

Wartość takiej instalacji wynosi 9 980 zł brutto. Po skorzystaniu z 45 % dotacji NFOŚiGW, koszt który musiałby ponieść mieszkaniec wynosi około 5 490 zł.

Osoby, które zgłoszą chęć udziału w ww. projekcie zostaną poinformowane o terminie i miejscu spotkania informacyjnego z firmą Solartime Sp. z o. o.

Chętne osoby prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Sanoku pod nr telefonu: 13 46 56 551, wewnętrzny 103.

 

UG Sanok
informacja nadesłana

25-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)