REKLAMA
REKLAMA

Groźne zderzenie fiata z volkswagenem. Kierująca trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

W piątek w Orzechówce (powiat brzozowski) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca fiatem seicento straciła panowanie nad pojazdem i doprowadziła do zderzenia z kierującym passatem. W efekcie jej pojazd przewrócił się i zatrzymał na lewym boku.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, przed godz. 8 w Orzechówce. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 56-letnia mieszkanka Orzechówki, kierująca fiatem seicento prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i straciła panowanie nad pojazdem. Na wzniesieniu jej samochód wypadł z pasa i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka passatem, którym kierował 66-letni mieszkaniec Bliznego. W wyniku zderzenia fiat seicento przewrócił się i zatrzymał na lewym boku.

W zdarzeniu ucierpiała kierująca fiatem. Kobieta została przewieziona karetką pogotowia do szpitala, tam udzielono jej pomocy medycznej. Kierowca passata nie doznał obrażeń. Zarówno kobieta, jak mężczyzna podróżowali sami.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący passatem był trzeźwy. Natomiast kobiecie, ze względu na doznane obrażenia, została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

Funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczali ślady oraz ustalili świadków. Wszystkie wykonane czynności pomogą teraz w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA DOSTĘPNE NA PORTALU ZDJECIA.BIESZCZADY24.PL

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA

źródło: KPP Brzozów

12-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)