REKLAMA
REKLAMA

II liga: Siatkarze zagrają w niedzielę!

SANOK. Nietypowo, bo w niedzielę rozegrają kolejny mecz ligowy siatkarze TSV Cellfast Sanok. Przeciwnikiem w 6. kolejce II ligi będzie Płomień Sosnowiec. Spotkanie odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku o godzinie 17:00. Transmisję na żywo przeprowadzi portal Esanok.pl.

Kończy się dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach siatkarskiej II ligi. Drużyny wykorzystują ten czas na mocniejsze treningi fizyczne i doskonalenie taktyki. Wszystko ma przynieść efekt między innymi podczas najbliższego pojedynku. Pierwotnie, drużyna z Sanoka miała grać z Płomieniem Sosnowiec na wyjeździe, ale na prośbę TSV nastąpiła zmiana gospodarza, co oznacza, że przed kibicami lidera rozgrywek grupy 6 dwa mecze z rzędu we własnej hali. Dodatkowo, spotkanie z sosnowiczanami zostało przełożone na niedzielę. Początek o godzinie 17:00.

Już teraz zapraszamy wszystkich siatkarskich kibiców do oglądania naszej transmisji na żywo. Zaczynamy o 16:55. Szczegóły wkrótce.

źródło: TSV Sanok

07-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)