REKLAMA
REKLAMA

Wandale zniszczyli nową murawę na ogródku jordanowskim w centrum Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Niedługo sanoczanie mogli cieszyć się nowym boiskiem na ogródku jordanowskim. W dniach 31 października br. i 1 listopada br. wandale dwukrotnie podpalili murawę w okolicy jednej z bramek piłkarskich.

W pierwszym przypadku zgłoszenie otrzymał dyżurny Straży Miejskiej w Sanoku od jednej z sanoczanek. Natychmiast na miejsce została skierowana jednostka Straży Pożarnej oraz patrol Policji. Po ugaszeniu ognia ustalono, iż wandale popalili fragment sztucznej murawy.

Następnego dnia Policja otrzymała kolejne zgłoszenie o ponownym podpaleniu boiska. Tym razem podłożono ogień nie tylko pod kolejny fragment sztucznej nawierzchni, ale też pod siatkę w bramce piłkarskiej.

Szkoda, że niektórzy ludzie nie szanują naszej wspólnej własności. Tyle starań, wysiłków i pieniędzy kosztowały Miasto Sanok nowe boiska, budowane przecież nie po to, aby służyły wandalom, do wyładowania emocji, ale po to, aby mogli z nich korzystać wszyscy mieszkańcy Sanoka.

Dziękujemy czujnym sanoczanom, za zgłaszanie aktów wandalizmu. Nie bądźmy obojętni, tylko wspólnie jesteśmy w stanie walczyć z dewastacją naszego miasta.

06-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)