REKLAMA
REKLAMA

Imprezowy rozkład jazdy

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Przed nami pierwszy wakacyjny weekend. Cieszą się przede wszystkim Ci, którzy odebrali w piątek świadectwa szkolne. Podczas weekendowej laby, każdy powinien znaleźć chwilę wolnego dla siebie.

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Przed nami długi weekend. Ci, którzy wzięli urlop w piątek, mogą cieszyć się „labą” przez kolejne cztery dni. Zapraszamy do zapoznania się z imprezowym rozkładem jazdy. nie ma jednak co ukrywać, że najbliższy weekend – szczególnie w Sanoku – będzie przebiegał pod dyktando Światowego Zjazdu Sanoczan.

Imprezowy rozkład jazdy: imprezy.bieszczady24.pl

27 czerwca 2014 (piątek) – kliknij

28 czerwca 2014 (sobota) – kliknij

29 czerwca 2014 (niedziela) – kliknij

27 czerwca 2014 (piątek) – kliknij

28 czerwca 2014 (sobota) – kliknij

29 czerwca 2014 (niedziela) – kliknij

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Na szczególną uwagę mogą liczyć imprezy, nad którymi dzięki Państwa woli obejmiemy patronat medialny. Jednym z głównych warunków, jest umieszczenie loga naszych serwisów na plakatach promujących imprezę, wydarzenie. Szczegóły współpracy – kontakt: e-mail: redakcja@esanok.pl , tel. 13 46 44 338.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: sxc.hu

27-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)