REKLAMA
REKLAMA

Jurto wielkie derby! Stal Sanok zagra z Karpatami Krosno!

SANOK / PODKARPACIE. Meczu, takiego jak ten najbliższy, nie trzeba specjalnie zapowiadać. Wystarczy tylko podać kto z kim zagra. A jutro na sanockich Wierchach Stal Sanok zmierzy się z Karpatami Krosno.

Informujemy, że na sobotni pojedynek Stali Sanok z Karpatami Krosno ceny biletów zostają ustalone na 10 zł. Powyższa cena podyktowana jest dużo wyższymi kosztami organizacji tego spotkania.

Klub informuje, że w dniu 5.04.2014 na spotkanie pomiędzy Stalą Sanok i Karpatami Krosno do sprzedaży trafi łączna ilość biletów 989 szt. Zorganizowana grupa kibiców naszej drużyny zajmie miejsca na trybunie głównej od strony kotłowni. Pozostali kibice zajmować będą miejsca na trybunie głównej od strony boiska do koszykówki oraz na małej trybunie blaszanej nad ławką rezerwową Stali Sanok. Trybuna blaszana nad ławką rezerwową drużyny gości w całości zostaje wyłączona z użytku. Kibice drużyny przyjezdnej w ilości nie przekraczającej 100 osób zostaną ulokowani w sektorze dla gości od strony ul. Staszica (tzw. klatka).

Kupno biletu będzie możliwe po okazaniu dowodu tożsamości. Dla kibiców drużyny Stali Sanok do dyspozycji będą dwie kasy biletowe umieszczone od ul. Żwirki i Wigury, – wejście na obiekt również bramą główną od tej samej strony. Sympatycy Karpat Krosno wejście do swojego sektora mają od ul. Staszica, gdzie umieszczona będzie również dla nich kasa biletowa.

Zabrania się wnoszenia na obiekt wyrobów alkoholowych, materiałów pirotechnicznych oraz wszelkich niebezpiecznych przedmiotów.

Na obiekcie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu oraz palenia wyrobów tytoniowych.

Zabrania się w czasie spotkania opuszczania terenu obiektu. Osoba, która w trakcie spotkania opuści teren stadionu nie będzie miała możliwości powrotu na jego teren. Zabrania się również przemieszczania pomiędzy zajmowanymi sektorami. Nie dopuszczalne jest w trakcie spotkania wspinanie się na konstrukcje obiektu, maszty oraz siatki odgradzające płytę boiska od trybun.

Kategorycznie zabrania się używania na terenie obiektu ognia otwartego oraz materiałów pirotechnicznych – za ewentualnie ich użycie na klub Stal Sanok nałożone będą wysokie kary finansowe.

Informujemy, że w przypadku naruszenia bezpieczeństwa obiekt może być zamknięty do końca rundy. Tym samym drużyna nasza swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywać będzie musiała bez udziału publiczności

Stal Sanok – Karpaty Krosno
5 kwietnia 2014, godz.15:00

 

MKS Stal Sanok

04-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)