REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Karambol na ul. Okulickiego w Sanoku. Dwie kolizje w jednym czasie, w jednym miejscu (ZDJĘCIA)

W poniedziałek rano, na ul. Okulickiego w Sanoku doszło do niecodziennej sytuacji. Niemal w jednym czasie, doszło do dwóch kolizji z udziałem pięciu samochodów. Na szczęście, nikt nie ucierpiał.

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku otrzymała dwa zgłoszenia.

Pierwsze, wpłynęło o 8:40. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy pozwalają przypuszczać, że na prostym odcinku jezdni przy ul. Okulickiego w Sanoku, kierujący seatem, mieszkaniec powiatu sanockiego nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania dwóch samochodów: iveco i mana i doprowadził do zderzenia. Pierwszym z „ciężarowców” kierował mieszkaniec powiatu brzozowskiego, drugim, mężczyzna z powiatu sanockiego. Sprawca otrzymał mandat karny i uszczupli swój portfel o 500 zł.

Pięć minut później, policjanci odebrali kolejny sygnał. Tym razem, dotyczył on kierującej seatem, mieszkanki powiatu sanockiego, która nie zachowując odpowiedniej odległości od poprzedzającego fiata, uderzyła w pojazd kierowany również przez osobę z powiatu sanockiego. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym w wysokości 220 zł.

Na szczęście, w wyniku zdarzenia, nikt nie ucierpiał.

źródło: Red., KPP Sanok


27-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)