REKLAMA
REKLAMA

Karambol na ul. Okulickiego w Sanoku. Dwie kolizje w jednym czasie, w jednym miejscu (ZDJĘCIA)

W poniedziałek rano, na ul. Okulickiego w Sanoku doszło do niecodziennej sytuacji. Niemal w jednym czasie, doszło do dwóch kolizji z udziałem pięciu samochodów. Na szczęście, nikt nie ucierpiał.

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku otrzymała dwa zgłoszenia.

Pierwsze, wpłynęło o 8:40. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy pozwalają przypuszczać, że na prostym odcinku jezdni przy ul. Okulickiego w Sanoku, kierujący seatem, mieszkaniec powiatu sanockiego nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania dwóch samochodów: iveco i mana i doprowadził do zderzenia. Pierwszym z „ciężarowców” kierował mieszkaniec powiatu brzozowskiego, drugim, mężczyzna z powiatu sanockiego. Sprawca otrzymał mandat karny i uszczupli swój portfel o 500 zł.

Pięć minut później, policjanci odebrali kolejny sygnał. Tym razem, dotyczył on kierującej seatem, mieszkanki powiatu sanockiego, która nie zachowując odpowiedniej odległości od poprzedzającego fiata, uderzyła w pojazd kierowany również przez osobę z powiatu sanockiego. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym w wysokości 220 zł.

Na szczęście, w wyniku zdarzenia, nikt nie ucierpiał.

źródło: Red., KPP Sanok


27-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)