REKLAMA
REKLAMA

O chirurgii naczyniowej ze światowej sławy lekarzami

Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Sanoku dr Wojciech Skibiński wraz z zespołem lekarskim zaprasza na X Konferencję naukowo-szkoleniową poświęconą chorobom naczyń, która odbędzie się dnia 17.10.2014 r. (piątek) w Sali Edukacyjnej SOR przy ul. Stawiska.

Program imprezy:
Godz. 11.00 – Transmisja z Pracowni Wewnątrznaczyniowej – zabiegi angioplastyki obwodowej wykonują prof. Piotr Szopiński i dr Torsten Fuß

Godz. 15.00 – Wykłady:
„Advantages of 4F system in periferal interventions” – Torsten Fuß, Zentralklinikum Suhl (wykład w języku angielskim)
„Wybrane metody agresywnego leczenia żył głębokich” – Prof. Piotr Szopiński, E. Pleban, A. Wiszniewski


 

Szybko upłynęło dziesięć lat od pierwszej konferencji chirurgów naczyniowych zorganizowanej w Woli Sękowej z udziałem prof. Andrzeja Cencory i prof. Tomasza Zubilewicza. Wprowadzone przez Szacownych Wykładowców elementy nauki wysokiej dopełnione zostały żywą dyskusją poświęconą kwestiom leczenia chorób naczyniowych.

W tym roku nieznacznie zmieniona została formuła konferencji. Proponujemy spotkanie na terenie sanockiego szpitala. Jest po temu okazja niezwykła – przyjeżdża do nas dwóch wybitnych specjalistów, których będziemy mogli obserwować „na żywo” w trakcie wykonywania zabiegów. Profesor Piotr Szopiński jest doskonale znany w środowisku ze swej maestrii, ale i barwnego, ciętego języka. Dr Torsten Fuß był wykładowcą na międzynarodowych warsztatach endowaskularnych LINC 2014, co samo w sobie jest znakiem jakości.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.

SP ZOZ Sanok

03-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)