REKLAMA
REKLAMA

O chirurgii naczyniowej ze światowej sławy lekarzami

Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Sanoku dr Wojciech Skibiński wraz z zespołem lekarskim zaprasza na X Konferencję naukowo-szkoleniową poświęconą chorobom naczyń, która odbędzie się dnia 17.10.2014 r. (piątek) w Sali Edukacyjnej SOR przy ul. Stawiska.

Program imprezy:
Godz. 11.00 – Transmisja z Pracowni Wewnątrznaczyniowej – zabiegi angioplastyki obwodowej wykonują prof. Piotr Szopiński i dr Torsten Fuß

Godz. 15.00 – Wykłady:
„Advantages of 4F system in periferal interventions” – Torsten Fuß, Zentralklinikum Suhl (wykład w języku angielskim)
„Wybrane metody agresywnego leczenia żył głębokich” – Prof. Piotr Szopiński, E. Pleban, A. Wiszniewski


 

Szybko upłynęło dziesięć lat od pierwszej konferencji chirurgów naczyniowych zorganizowanej w Woli Sękowej z udziałem prof. Andrzeja Cencory i prof. Tomasza Zubilewicza. Wprowadzone przez Szacownych Wykładowców elementy nauki wysokiej dopełnione zostały żywą dyskusją poświęconą kwestiom leczenia chorób naczyniowych.

W tym roku nieznacznie zmieniona została formuła konferencji. Proponujemy spotkanie na terenie sanockiego szpitala. Jest po temu okazja niezwykła – przyjeżdża do nas dwóch wybitnych specjalistów, których będziemy mogli obserwować „na żywo” w trakcie wykonywania zabiegów. Profesor Piotr Szopiński jest doskonale znany w środowisku ze swej maestrii, ale i barwnego, ciętego języka. Dr Torsten Fuß był wykładowcą na międzynarodowych warsztatach endowaskularnych LINC 2014, co samo w sobie jest znakiem jakości.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.

SP ZOZ Sanok

03-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)