REKLAMA
REKLAMA

Kupili samochód za pieniądze z gry

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu na Baranówce zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni poruszali się samochodem, który kupili w Dębicy. Podczas transakcji zapłacili jednak nieprawdziwymi banknotami euro. Policjanci zabezpieczyli samochód i zatrzymali poszukiwanych. Szybkie ich zatrzymanie było możliwe dzięki skutecznej współpracy pomiędzy jednostkami Policji z województwa.

Do oszustwa doszło we wtorek w Dębicy podczas kupna samochodu. Około godz. 22 dwóch obywateli Ukrainy kupiło volkswagena transoprtera. Okazało się, że za samochód zapłacili nieprawdziwymi banknotami euro, używanymi w grach. Gdy pokrzywdzony zorientował się, że został oszukany zawiadomił policjantów.

Dyżurny komendy w Dębicy przekazał informację sąsiednim jednostkom. Dzięki temu policjanci z komisariatu na Baranówce szybko zatrzymali samochód, którym poruszali się poszukiwani mężczyźni. Samochód został zabezpieczony, a obywatele Ukrainy zatrzymani. Wyjaśnieniem sprawy zajmą się teraz policjanci z Dębicy.

źródło: KMP Rzeszów
foto: sxc.hu

17-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)