REKLAMA
REKLAMA

Policja poszukuje świadków potrącenia kobiety na ulicy Jana Pawła II

SANOK / PODKARPACIE. Polica prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia jakie miało miejsce 30 grudnia ubiegłego roku przy ul. Jana Pawła II w Sanoku. Komenda Policji otrzymała zgłoszenie dotyczące potrącenia 68-letniej mieszkanki powiatu sanockiego przez cofający samochód.

Ustaleni dotychczas świadkowie przedstawiają inną wersję wydarzeń. Policja apeluje do świadków o kontakt w celu ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w 30 grudnia 2013r. między godz. 14-15. w Sanoku przy ul. Jana Pawła II na parkingu przy sklepie samoobsługowym. Z relacji zawiadamiającej wynika, że jej 68-letnia matka idąc została potrącona przez samochód wyjeżdżający tyłem z parkingu. Kobieta miała przy sobie reklamówkę, w której znajdował się suchy chleb, gdyż szła nakarmić kaczki pływające w Sanie.

Policja w tej sprawie przesłuchała kilku świadków jednak ich wersje nie pokrywają się z zeznaniami pokrzywdzonej. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 68-latka szła wtedy z kobietą, która w tej sprawie jest bezpośrednim świadkiem całego zajścia. Ponadto na parkingu znajdowało się wówczas wiele postronnych osób.

Policja zwraca się z prośbą do świadków zdarzenia, szczególnie istotnym świadkiem jest kobieta, która szła wtedy z pokrzywdzoną, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 365.

 

źródło: KPP Sanok

17-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)