REKLAMA
przeprosiny Janas Podłogi
REKLAMA

Policja poszukuje świadków potrącenia kobiety na ulicy Jana Pawła II

SANOK / PODKARPACIE. Polica prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia jakie miało miejsce 30 grudnia ubiegłego roku przy ul. Jana Pawła II w Sanoku. Komenda Policji otrzymała zgłoszenie dotyczące potrącenia 68-letniej mieszkanki powiatu sanockiego przez cofający samochód.

Ustaleni dotychczas świadkowie przedstawiają inną wersję wydarzeń. Policja apeluje do świadków o kontakt w celu ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w 30 grudnia 2013r. między godz. 14-15. w Sanoku przy ul. Jana Pawła II na parkingu przy sklepie samoobsługowym. Z relacji zawiadamiającej wynika, że jej 68-letnia matka idąc została potrącona przez samochód wyjeżdżający tyłem z parkingu. Kobieta miała przy sobie reklamówkę, w której znajdował się suchy chleb, gdyż szła nakarmić kaczki pływające w Sanie.

Policja w tej sprawie przesłuchała kilku świadków jednak ich wersje nie pokrywają się z zeznaniami pokrzywdzonej. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 68-latka szła wtedy z kobietą, która w tej sprawie jest bezpośrednim świadkiem całego zajścia. Ponadto na parkingu znajdowało się wówczas wiele postronnych osób.

Policja zwraca się z prośbą do świadków zdarzenia, szczególnie istotnym świadkiem jest kobieta, która szła wtedy z pokrzywdzoną, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 365.

 

źródło: KPP Sanok

17-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)