REKLAMA
REKLAMA

List do Świętego Mikołaja wysłany. Teraz tylko czekać na prezenty (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Komu jak komu, ale  świętemu Mikołajowi  na pewno można zaufać. Wiadomo, że pojawi się kiedy na niego pora, że nie zaśpi, nie popędzi na ważne zebranie ani nie weźmie dodatkowego dyżuru w pracy. Po prostu przyjdzie i już. Nawet wtedy, kiedy dzieci już zasną  on przyjdzie na pewno.

Ale żeby wszystko było jasne i Mikołaj nie musiał się głowić, co ma  przynieść w prezencie, dzieci napisały list. To  nie szkodzi, że nie potrafią jeszcze pisać, ale za to  pięknie rysują. I to powinno wystarczy. Rysunkowe listy zostały zapakowane do koperty,  na której pojawił się pełny adres  św. Mikołaja. Skąd dorośli znają ten adres (?) … nie wiadomo.  Wiadomo jednak, że adres jest prawdziwy.

Miłe panie na poczcie przyrzekły, że przesyłka dotrze na czas a pani naczelnik osobiście przybiła pieczątkę i potwierdziła, że list zostanie nadany natychmiast.

Dzieci ciekawie zerkały do środka, gdzie pracownicy poczty segregowali kartki, paczki i listy. Ich ciekawskie 4- letnie nosy ledwo wystawały sponad blatu przy pocztowym okienku. Kiedy  zobaczyły list gotowy do wysłania, podziękowały i wyszły obiecując, że jeszcze przyjdą z wizytą. W końcu to niedaleko, tuż za rogiem. W przedszkolu nr 2 na ul. Jana Pawła II czekała już na nich smaczna zupa i śląskie kluski z marchewką. Po pełnym wrażeń spacerze – to po prostu pycha.

materiały nadesłane

04-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)