REKLAMA
REKLAMA

Otwarcie sklepu w centrum Sanoka – „OutFit LONDON” Markowa Moda Angielska – nowa odzież i obuwie znanych producentów

Sanoczanie długo czekali na taki sklep – OutFit LONDON jest nie tylko pierwszym tego typu sklepem w Sanoku, ale również w regionie.

Nareszcie możemy zaprosić Państwa do naszego sklepu z oryginalną nową odzieżą i obuwiem angielskim, takich producentów jak: Lee Cooper, Pierre Cardin, Lonsdale, Everlast, Karrimor, Slazenger, Dunlop, Skechers, Umbro i wiele innych.

Odzież i obuwie produkowane na rynek angielski charakteryzuje się wysoką jakością, którą łatwo może dostrzec każdy kto choć raz zakupił odzież lub obuwie w Anglii. Sporo mieszkańców naszego miasta wyjeżdża na Wyspy Brytyjskie w celach zarobkowych. Tam też zaopatrują się w odzież i kiedy wracają w rodzinne strony brakuje im możliwości zaopatrzenia się w odzież i obuwie wysokiej jakości do której przyzwyczaili się podczas pobytu „na Wyspach”. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom udostępniamy Państwu źródło oryginalnych produktów prosto z rynku angielskiego, po najniższej cenie – bez żadnych pośredników.

Asortyment sklepu, adresowany jest zarówno do osób dorosłych jak i dzieci; zawiera między innymi: kurtki, spodnie, bluzy, t-shirty, koszule, bieliznę, obuwie zimowe, sportowe oraz do codziennego użytku.

Otwarcie sklepu nastąpi 5 grudnia 2014 r. W związku ze zbliżającym się dniem Świętego Mikołaja dla naszych klientów organizujemy MIKOŁAJOWĄ OFERTĘ.

Zapraszamy na zakupy do OutFit LONDON w Sanoku przy ulicy Kościuszki 70 (skrzyżowanie ulic Kościuszki i Matejki).


Artykuł sponsorowany

04-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook