REKLAMA
REKLAMA

,,Mechanik” stawia na języki. Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

SANOK / PODKARPACIE. W miniony czwartek (3 bm) w mury starego, dobrego ,,Mechanika” zjechało się prawie 60 gimnazjalistów z Sanoka i okolic, by dać popis swojej wyjątkowej wiedzy na temat krajów niemieckojęzycznych.

Test w XIII edycji Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych obejmował  znajomość kultury, zwyczajów, obyczajów, kulinariów, sportu, historii, tradycji, filmu, muzyki i literatury. Najlepsi z najlepszych okazali się: Katarzyna Olszewska z Gimnazjum Nr 1 w Sanoku ( I miejsce), Jan Bindas z Gimnazjum Nr 1 w Sanoku (II miejsce) oraz Aleksander Materniak z Gimnazjum Nr 4 w Sanoku (III miejsce). Zachwycone wysokim poziomem Jury w składzie: Piotr Wójcik, Katarzyna Wojtuszewska- Cap , Agnieszka Benedykt i Anita Błażowska przyznało dodatkowo dwa wyróżnienia dla Klaudii Szczepek z Gimnazjum Nr 2 w Sanoku i Jakuba Hamauta z Gimnazjum w Olszanicy.

Dziękujemy nauczycielom, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie uczniów do konkursowych zmagań. Zapraszamy znów za rok – podsumowują organizatorzy.

materiał nadesłany

10-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)