REKLAMA
REKLAMA

,,Mechanik” stawia na języki. Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

SANOK / PODKARPACIE. W miniony czwartek (3 bm) w mury starego, dobrego ,,Mechanika” zjechało się prawie 60 gimnazjalistów z Sanoka i okolic, by dać popis swojej wyjątkowej wiedzy na temat krajów niemieckojęzycznych.

Test w XIII edycji Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych obejmował  znajomość kultury, zwyczajów, obyczajów, kulinariów, sportu, historii, tradycji, filmu, muzyki i literatury. Najlepsi z najlepszych okazali się: Katarzyna Olszewska z Gimnazjum Nr 1 w Sanoku ( I miejsce), Jan Bindas z Gimnazjum Nr 1 w Sanoku (II miejsce) oraz Aleksander Materniak z Gimnazjum Nr 4 w Sanoku (III miejsce). Zachwycone wysokim poziomem Jury w składzie: Piotr Wójcik, Katarzyna Wojtuszewska- Cap , Agnieszka Benedykt i Anita Błażowska przyznało dodatkowo dwa wyróżnienia dla Klaudii Szczepek z Gimnazjum Nr 2 w Sanoku i Jakuba Hamauta z Gimnazjum w Olszanicy.

Dziękujemy nauczycielom, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie uczniów do konkursowych zmagań. Zapraszamy znów za rok – podsumowują organizatorzy.

materiał nadesłany

10-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)