REKLAMA
REKLAMA

Muzyczne podróże DUO Virtuoso

SANOK. Sanocki Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników delikatnych dźwięków gitary i przejmujących skrzypiec na koncert formacji DUO Virtuoso Tomasz Żelaśkiewicz i Paweł Kaliciński, który odbędzie się 30 listopada br. w sali tańca. Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie SDK.


Tomasz Żelaśkiewicz
– skrzypek, aranżer. Studiował na Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Uniwersytecie w Szczecinie który ukończył w 1999 roku.  W latach 2000 – 2013 solista teatru Wielkiego w Poznaniu oraz koncermistrz gościnny Opery na Zamku w Szczecinie.

Współpracował między innymi z Waldemarem Malickim (Filharmonia Dowcipu) i Aleksandrem Maliszewskim (Alex Band Orkiestra). Grał również z Ryszardem Rynkowskim, Marylą Rodowicz, Zbigniewem Wodeckim, Michałem Bajorem, Piaskiem czy Grzegorzem Markowskim z zespołu Perfect.

Brał udział w  licznych programach radiowych i telewizyjnych co zaowocowało nagraniami z muzyką klasyczną i rozrywkową.
W 2013 r. założył DUO Virtuoso łącząc muzykę klasyczną z gatunkami muzyki: blues, pop, rock, jazz.

Paweł Kaliciński – przygodę z gitarą rozpoczął w 1999 roku. Kształcił się między innymi w PSM w Opolu uzyskując dyplom w 2009 r., a w 2013 ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu.

Na co dzień pracuje jako nauczyciel gry na gitarze. W 2009 r. wystąpił w „Debiutach” podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wraz z Gabrielą Machej. Współpracuje z wokalistką Barbarą Beuth z którą w 2013 r. wydał płytę oraz wielokrotnie wygrywał na festiwalach piosenek o randze ogólnopolskiej.

SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42
www.sdksanok.pl

 

24-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)