REKLAMA
REKLAMA

Nabór na recyrtyfikację i kurs z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Zagórskie Stowarzyszenie Dorośli-Dzieciom ogłasza nabór kandydatów do odbycia kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz recertyfikacji uprawnień, realizowanych w ramach projektu pn. Polsko – Ukraińska Akademia Bezpieczeństwa i Integracji Europejskiej – ”Zielone Bieszczady 2014”.

Nabór adresowany jest do pracowników lub wolontariuszy jednostek i służb wspierających System Państwowe Ratownictwo Medyczne (PRM)  tj. m.in: GOPR, WOPR, OSP w KSRG, Policja, Straż Graniczna. Szczegółowy wykaz tego rodzaju podmiotów podmiotów zawiera rejestr jednostek współpracujących z systemem PRM prowadzony przez Wojewodę Podkarpackiego.

Uczestnictwo w kursie jest nieodpłatne. Organizator nie refunduje kosztów dojazdów kursantów na miejsce szkolenia oraz wyżywienia. Zajęcia (75 godzin) złożone z części teoretycznej i praktycznej kończą się egzaminem państwowym dającym uprawnienia ratownika. Szczegółowy harmonogram zajęć i egzaminu oraz ich miejsce zostaną ustalone podczas spotkania z beneficjentami Zgłoszenia należy składać przy pomocy poniższego formularza w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.06.2014 (włącznie).

Jerzy Zuba – koordynator projektu

 

27-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)