REKLAMA
REKLAMA

Nauka poprzez zabawę, czyli „Akademia Odkrywców Kultury” (ZDJĘCIA)

„Akademia Odkrywców Kultury” to nowy projekt realizowany przez Akademię Przyszłości. 28 maja br. w ramach tej inicjatywy sanoccy studenci Akademii zwiedzili Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk.

Spotkanie podzielone było na trzy części: warsztaty artystyczne (podczas których dzieci własnoręcznie tworzyły makatki oraz gliniane gwizdki), zwiedzanie Rynku Galicyjskiego oraz czas wolny (w trakcie którego dzieci miały możliwość m.in. zagrania starymi, drewnianymi kręglami).

To był strzał w dziesiątkę! Dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale także – co najważniejsze – uzyskały wiele cennych informacji. Niektóre nawet odkryły w sobie talent artystyczny – mówi Arleta, wolontariuszka Akademii Przyszłości w Sanoku.

Bezsprzecznie, był to udany dzień i udane spotkanie. Nie mogłoby się ono jednak odbyć bez wsparcia ludzi dobrej woli. Akademia Przyszłości w Sanoku pragnie serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji spotkania: Burmistrzowi Miasta Sanoka – dr Wojciechowi Blecharczykowi, Prezesowi Zarządu SPGK – Czesławowi Bartkowskiemu oraz Dyrektorowi Muzeum Budownictwa Ludowego – Jerzemu Ginalskiemu, a także innym osobom, które choćby w najmniejszym stopniu przyczyniły się do tego, aby to spotkanie mogło się odbyć.

Zapraszamy wszystkich na nasz oficjalny profil na Facebook „AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI W SANOKU”. Znajdują się tam wszystkie informacje dotyczące naszego projektu, jak i wydarzeń, które organizujemy dla naszych studentów.

Akademia Przyszłości

źródło: materiały nadesłane

30-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)