REKLAMA
REKLAMA

Nie zmarnuj swojego talentu!

SANOK / PODKARPACIE. Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej to kierunek dla osób uzdolnionych muzycznie, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności wokalne, instrumentalne i dyrygenckie, kochają muzykę i chcieliby z pasją uprawiać zawód związany z działalnością muzyczną.

Absolwenci naszego kierunku są przygotowani do prowadzenia zajęć umuzykalniających w przedszkolu, przedmiotu muzyka w szkole podstawowej oraz zajęć muzycznych w domach i ośrodkach kultury. Kształcimy przyszłych nauczycieli oraz instruktorów i animatorów życia muzycznego. Doskonała kadra, wywodząca się z Akademii Muzycznych w Poznaniu i Bydgoszczy, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz szkół muzycznych II stopnia w regionie, gwarantuje wysoką jakość kształcenia oraz atrakcyjność i wszechstronny rozwój muzyczny naszych studentów.

Działalność artystyczna Zakładu Edukacji Muzycznej wzbogaca życie muzyczne miasta. Liczne koncerty studentów i pedagogów kierunku m.in. Studencka Jesień, Koncert Noworoczny, Wiosenny Koncert dla Mamy, Koncert Dyplomowy oraz I Międzynarodowy Festiwal MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2014 są okazją do zdobywania doświadczeń estradowych.

O poziomie kształcenia świadczą sukcesy naszych studentów w konkursach i festiwalach m.in.:
– wyróżnienie w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Lesznie w 2003 r.
– I nagroda w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Religijnej Cantate Deo w Rzeszowie  2003 r.
– III miejsce w II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Lesznie w 2004 r.
– II miejsce i wyróżnienie specjalne dla najlepszego pianisty festiwalu w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Lesznie w 2005 r.
– II miejsce w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Lesznie w 2006 r.
– srebrne pasmo w Międzynarodowym Konkursie Chórów Musica Sacra w Bratysławie w 2006 r.
– II nagroda w II Krakowskim Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym Cracovia Cantans w 2011 r.
– II miejsce w VII Podkarpackim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Turystycznej w Jarosławiu w 2012 r.
– wyróżnienie w I Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej Leszno 2013 r.
– I i dwie III nagrody w I Międzynarodowym Festiwalu MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2014.

Warto studiować i rozwijać swoje zainteresowania muzyczne właśnie w Sanoku, mieście kultury o bogatych tradycjach muzycznych. Nasi absolwenci z powodzeniem kontynuują naukę na studiach drugiego stopnia w Akademiach Muzycznych i Uniwersytetach całej Polski. Niepowtarzalny klimat panujący na naszym kierunku to magnes, który przyciąga wielu młodych ludzi z regionu południowo-wschodniej Polski. Czekamy na kandydatów i zapraszamy do naszej muzycznej rodziny.

Studia na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku to słuszna decyzja i dobra inwestycja w Twój muzyczny rozwój.

materiały nadesłane

30-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook