REKLAMA
REKLAMA

Niedzielny mecz z KTH Krynicą odwołany!

SANOK / PODKARPACIE. Nie odbędzie się zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz Polskiej Hokej Ligi, w którym miały zagrać drużyny Ciarko PBS Bank KH Sanok i 1928 KTH Krynica. Powodem są odbywające się w tym czasie zawody w ice-speedwayu VII Sanok Cup. Najprawdopodobniej spotkanie zostanie przełożone na 4 lutego.

Jesteśmy po wstępnych ustaleniach dotyczących nowego terminu z włodarzami klubu KTH oraz z przedstawicielem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj otrzymamy oficjalne potwierdzenie nowego terminu i spotkanie zostanie rozegrane 4 lutego w Arenie Sanok – mówi Waldemar Bukowski, prezes Ciarko PBS Bank KH Sanok. 

Do zakończenia sezonu zasadniczego PHL pozostało 12 kolejek plus dwie zaległe z grudniowego lockoutu. Sanoczanie zajmują obecnie 2. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 74 punkty po 36 rozegranych meczach. Prowadzi GKS Tychy z dorobkiem 88 oczek. 3. jest Comarch Cracovia (65), na 4. miejsce po spotkaniu w Sanoku spadli hokeiści GKS Jastrzębie (64). Klasyfikację zamyka Podhale Nowy Targ (12). Przed góralami Polonia Bytom (24), GKS Katowice (38), KTH Krynica (48) i Unia Oświęcim (60).

 

22-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)