REKLAMA
REKLAMA

Błyszczą nie tylko w Sanoku, ale i w kraju

SANOK / PODKARPACIE. Uczniowie Gimnazjum nr 3 w Sanoku mogą pochwalić się niemałym sukcesem na arenie ogólnopolskiej W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej “OLIMPUS” aż 6 uczniów G3 uzyskało tytuł laureata.

Z geografii  szczególnie wyróżnili się uczniowie klas II: Piotr Fic – 5 miejsce w kraju, Katarzyna Jezior – 7 miejsce w kraju, Maciej Krawiecki -15 miejsce w kraju i oczywiście wszyscy otrzymali tytuł laureata.  Z języka angielskiego laureatami zostali: w kategorii klas I Łukasz Bałut – 8 miejsce w kraju oraz w kategorii klas II Paulina Jurasińska – 7 miejsce w kraju. W klasach III swoim talentem zabłysnął Jakub Buziewicz zajmując 14 miejsce w kraju i tytuł laureata z chemii.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom. Cieszymy się, że wasza ciężka praca i talent dały takie wspaniałe efekty i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz o Was usłyszymy. Życzymy powodzenia i wytrwałości w dalszej pracy.

 

materiał nadesłany,
foto: sxc.hu

22-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)