REKLAMA
REKLAMA

NIEPOWTARZALNA OFERTA! RESTAURACJA DWOREK SANOCKI ZAPRASZA NA PIWO ZA 1 zł *

Restauracja DWOREK SANOCKI zaprasza serdecznie w swoje gościnne progi, jak zwykle kusząc niepowtarzalną promocją! Tym razem mamy dla naszych klientów nie lada gratkę, mianowicie do każdego obiadu zamówionego w naszym lokalu, regionalne piwo lane za jedyne 1zł! (* oferta skierowana do osób pełnoletnich +18). Oferta ważna do wyczerpania zapasów!

W upalne dni, gdy mamy ochotę ugasić pragnienie, a także zjeść smaczny obiad, wybór naszej restauracji będzie doskonałą decyzją. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy niepowtarzalną ofertę, która sprosta tym wymaganiom. Zapewniamy bogate menu obfitujące w wyszukane dania: mięsne (także z Dworskiego Grilla), rybne, jarskie, oraz smaczne desery. Całość zestawów obiadowych uzupełni chłodne, doskonale gaszące pragnienie piwo, pochodzenia regionalnego (z Browaru Rzemieślniczego Z&Z – Wojkówka).

Piwo serwujemy w wielu wariantach smakowych, które na pewno trafią w gusta amatorów tego szlachetnego trunku. Z okien naszej restauracji rozpościera się widok na pasmo Gór Słonnych, które o tej porze roku wyglądają okazale. Do Państwa dyspozycji jest również ogród piwny z klimatycznymi miejscami do spożywania obiadów na świeżym powietrzu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, WRÓĆ!

Istnieje możliwość rezerwacji stolika !

RESTAURACJA DWOREK SANOCKI
ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 30, 38-500 Sanok
tel: 13 424 11 44
www.dworeksanocki.pl

Tekst sponsorowany

18-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook