REKLAMA
REKLAMA

Nietrzeźwy traktorzysta wiózł 2-letniego syna

SANOK / PODKARPACIE. Ponad promil alkoholu w organizmie miał 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna w takim stanie wiózł ciągnikiem rolniczym swojego 2-letniego synka. Ponadto okazało się, że traktorzysta ma dwa aktualne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów

, a ciągnik, którym się poruszał nie był zarejestrowany i ubezpieczony.

W miejscowości Smolnik (powiat sanocki) policjant z Posterunku Policji w Komańczy pełniąc służbę wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej zatrzymał do kontroli drogowej traktorzystę, który poruszał się pojazdem bez tablicy rejestracyjnej. Ponadto w kabinie ciągnika rolniczego oprócz kierowcy było malutkie dziecko.

Kierującym okazał się się 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna został przebadany na trzeźwość. Okazało się, że w organizmie miał ponad promil alkoholu. Poza tym ma dwa aktualne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Natomiast ciągnik rolniczy, którym kierował, nie był zarejestrowany ani ubezpieczony. Ponadto w kabinie pojazdu przewoził swojego 2-letniego syna. Dziecko przekazano pod opiekę najbliższej rodzinie.

28-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

KPP Sanok

02-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)