REKLAMA
REKLAMA

„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”

Trwa ogólnopolska kampania „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Jej celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś – nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji. W ramach działań sanoccy policjanci  będą rozdawać kierującym naklejki z hasłem kampanii.

Do działań ogólnopolskich włączyli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Podczas akcji takich jak: „Alkohol i narkotyki”,  „Trzeźwy autobus”  czy  „Trzeźwy poranek” będą rozdawać kierującym specjalnie przygotowane naklejki z hasłem akcji  „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” z przekreślonymi kluczykami. Umieszczone na tylnej szybie samochodu znaczki będą wyrazem społecznego sprzeciwu wobec pijanych kierowców.

Na potrzeby kampanii uruchomiona została specjalna strona internetowa – www.nigdyniejezdzepoalkoholu.pl, na której znaleźć można informacje o podejmowanych działaniach, a także o obowiązujących w Polsce przepisach i sankcjach dotyczących jazdy pod wpływem alkoholu.

KPP Sanok

13-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)