REKLAMA
REKLAMA

Noc muzyki bez granic! Zdobądź zaproszenie

SANOK / PODKARPACIE. 13 grudnia w Klubie Panik w ramach Międzynarodowego Festiwalu Jazz Bezz zagrają Jorgos Skolias & Oleś Brothers oraz Angela Gaber + Trio Jorgos Skolias & Oleś Brothers Jorgos Skolias – vocal Marcin Oles – contrabass Bartłomiej Oleś – drums.

To klimatyczna fuzja muzyki żydowskiej, jazzu, metafizycznych wokaliz rodem z Azji i instrumentalnej wirtuozerii pełnej kulturowych odniesień. Artyści wykraczają poza stereotypowe traktowanie instrumentów poszerzając paletę brzmieniową wykonywanej muzyki.

Jorgos Skolias jest muzykiem poszukującym nie tylko indywidualnej formuły na zastosowanie głosu ludzkiego w muzyce, ale również inspiracji w bluesie, jazzie, rocku oraz w muzyce etnicznej, od Grecji poprzez Afrykę do Indii. Bracia – Marcin Oleś kontrabasista i Bartłomiej Brat Oleś perkusista – od ponad dziesięciu lat tworzą autorską muzykę, której głównym punktem odniesienia jest jazz. Są twórcami autorskich projektów oraz towarzyszą wielu sławnym jazzmanom z całego świata tworząc rytmiczny dream team Angela Gaber + Trio Angela Gaber- vocal, kalimba Tomasz Dybała- guitar Tomek Da Rober Robson Onacko- guitars LuśkaiRobson Onacko Ernest Drelich- conga, bongosy, djembe, didgeridoo, kalimba Oryginalne aranżacje i interpretacja muzyki tradycyjnej z łuku Karpat oraz autorskie kompozycje. W swojej twórczości nie pozostają obojętni wobec własnej intuicji jak i identyfikacji z przyrodą, w której pełno jest muzycznych zjawisk i emocji. Ich świat improwizacji porusza i tworzy swoistą atmosferę. W 2013 wokalistka wydała debiutancką płytę „Opowieści z Ziemi” zarejestrowaną w kościele w Mrzygłodzie.

BAZAR SZTUKI Galeria Rzeczy i Wydarzeń Rozmaitych niezmienna w swoim motcie „po(róż) szarość” swoista idea tyle że w drodze.

materiały nadesłane

Dla czytelników mamy jedno zaproszenie na to wydarzenie! Jak je zdobyć?

Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „Noc muzyki bez granic” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu.

5. osoba która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno zaproszenie na Noc muzyki bez granic!

Na e-maile czekamy do piątku (12.12.br) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.

Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

12-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)