REKLAMA
REKLAMA

Nowy chodnik w centrum Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Powiatowy Zarząd Dróg zakończył remont chodnika na ulicy Daszyńskiego w Sanoku. Teraz, kolorowa kostka brukowa „poprowadzi” pieszych spacerujących po obu stronach ulicy. Remont chodnika kosztował 32 tys. złotych.

W 2011 roku powiat wykonał remont jezdni na ul. Daszyńskiego. Rok później, nowy wygląd zyskał chodnik po stronie apteki. Teraz, renowacji doczekał się również ten, od strony Placu Miast Partnerskich.

Prace dotyczyły odcinka o długości 250 metrów. Chcieliśmy przedłużyć nowy chodnik, który powstał po remoncie ulicy Słowackiego – mówi Michał Cyran, naczelnik Wydziału Inwestycji i Dróg w Starostwie Powiatowym w Sanoku.

Na swoją kolej poczeka chodnik znajdujący się w sąsiedztwie budowanej Galerii Sanok.

Dzisiaj, remont chodnika w tym miejscu nie miałby sensu. Po pierwsze, na tym terenie cały czas poruszają się samochody ciężarowe, jest dużo błota. Po drugie, wjazdy do przyszłej galerii będą jeszcze poszerzane – tłumaczy naczelnik.

Kolejnym krokiem będzie remont odcinka od skrzyżowania ulic: Daszyńskiego i Słowackiego, do połączenia z ulicą Jagiellońską. Prace będą dotyczyć części jezdni, chodników i krawężników.

13-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)